Prezent na 18 urodziny

Prezent na 18 urodziny musi być oryginalny, wyjątkowy, a przede wszystkich fajny i śmieszny. To jest klucz do udanego upominku.
W życiu każdego nastolatka czy nastolatki jest taka jedna impreza, której wyczekują z utęsknieniem – są to ich własne 18-ste urodziny. Po ich skończeniu otrzymają pełnię praw obywatelskich – mogą głosować. Nie oszukujmy się jednak, większość z nich nie czeka na możliwość oddania swojego głosu na kandydata na prezydenta, a na legalną możliwość kupienia alkoholu czy papierosów, możliwość zdania prawo jazdy i prowadzenia auta, czy po prostu wejścia do klubu nocnego.
Imprezy z okazji 18stych urodzin organizowane są w klubach, pubach, na działkach, czy po prostu jako tzw. domówka. Nieodzownym elementem urodzin są oczywiście upominki wręczane solenizantowi. Przyjęło się, że prezenty na osiemnaste urodziny powinny być związane z alkoholem, jak np. grawerowana karafka, szklanki do whisky czy zestawy kieliszków do shotów.
Powinny Was również zaciekawić propozycje na prezent na 18 urodziny dla chłopaka, kolegi czy koleżanki. Zdajemy sobie sprawę, iż znalezienie odpowiedniego upominku na tą okazję może być nie lada wyzwaniem, dlatego też podsuwamy gotowe rozwiązania i propozycje. Warto zastanowić się czy świetnym upominkiem z tej okazji nie są bony na sporty ekstremalne do wykorzystania w późniejszym czasie, np. na skok ze spadochronem, lot motolotnią, czy jazda po torze super samochodem, jak chociażby Lamborghini czy Ferrari. Obdarowani takim prezentem solenizanci powinni być w siódmym niebie.
Dobrym wyborem na prezent na 18 urodziny mogą być wszelkiego rodzaju sprzęty elektroniczne, jak tablety, smartfony, drony czy konsole. Jednak te upominki są głównie wręczane przez rodzinę lub znajomych na tzw. rodzinnych 18-stkach. Warto pomyśleć również o pamiątkowych zegarkach, bransoletach czy łańcuszkach.

Do podziału na męskie/damskie